Müşteri Ol

Destekbank'tan ihtiyaçlarına cevap veren bir bankacılık deneyimi

Destekbank QR Kod
Destekbank’ın avantajlarla dolu dünyasına sen de katıl!

 

Bireysel tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Destekbank müşterisi olmak çok pratik! Yapman gereken, QR kodu okutarak Destekbank Mobil Şube'yi indirmek. Hafta içi her gün 09.00 - 18.00 saatleri arasında görüntülü görüşmeyle müşteri temsilcimizle iletişim kurabilir ve Destekbank müşterisi olabilirsin.

Evden çıkmadan dilediğin yerden, dilediğin zamanda hızlı ve kolayca Destekbank müşterisi ol, benzersiz bankacılık deneyimini sen de yaşa!

Destekbank Ailesine Katıl

Destekbank ürün ve hizmetlerine kolayca erişmek için hemen müşteri olabilirsin.

Esnek Yaklaşım

İhtiyaçlarını belirle, Destekbank’ın profesyonel kadrosuyla sana özel çözümler üretelim.

İşlemleri Kolayca Hallet

Destekbank’ın kolay anlaşılır tasarımı ve gelişmiş altyapısıyla bankacılık işlemlerini zahmetsizce hallet.

Sıkça Sorulan Sorular

18 yaşını doldurduysan, yeni çipli kimliğe sahipsen, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı ve İkametiniz Türkiye'de ise Destekbank müşterisi olabilirsin

Evet, Destekbank mobil şubeyi indirerek dakikalar içerisinde banka hesabı açabilirsin.

Dijital bankacılık, geleneksel bankacılık hizmetlerinin internet ve dijital teknolojiler aracılığıyla sunulduğu bir bankacılık modelidir. Dijital Bankacılık ile bankacılık işlemleri online olarak gerçekleştirilir ve müşterilerin bankacılık hizmetlerine erişimi internet veya cep telefonu gibi mobil cihazlar üzerinden sağlanır. Bir yatırım bankası olan Destekbank’ta tüm bankacılık işlemlerini online olarak yapabilirsin.

Tüm bireysel müşterilerimiz ve tüzel müşteriler elektronik bankacılık hizmetleri dağıtım kanalları üzerinden hizmet veren Destekbank’ın Dijital Bankacılık hizmet ve ürünlerini kullanabilirler.

  • Kolay erişim: Destekbank Dijital bankacılık, müşterilere 7/24 erişim imkânı sağlar. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, istediğin zaman hesaplarına erişebilir ve işlemlerini gerçekleştirebilirsin.
  • Zaman ve mekândan bağımsızlık: Destekbank Dijital bankacılık hizmetleriyle, işlemlerini istediğin zaman ve istediğin yerden gerçekleştirebilirsin. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve banka işlemlerini rahatlıkla yapabilirsin.
  • Hızlı işlem avantajı: Geleneksel bankacılık işlemleri genellikle daha uzun zaman alırken, dijital bankacılık hizmetleri hızlı ve anlık işlemler sunar. Para transferleri, fatura ödemeleri ve diğer işlemler anında gerçekleştirilebilir.
  • Daha düşük maliyetler: Dijital bankacılık, fiziksel banka şubelerine kıyasla daha düşük işletme maliyetleri gerektirir. Bu nedenle işlemlerini daha düşük maliyetlerle de gerçekleştirebilirsin.

Döviz işlemlerini hafta içi 5/24, diğer bankacılık işlemlerini ise 7/24 gerçekleştirebilirsin.

Kimliğini koyu bir zemin üzerine koyduktan sonra ekranda çıkan çerçeveye yerleştirdiğinde fotoğrafı alınır. Fotoğraf doğru alındığında otomatik olarak bir sonraki sayfaya yönlendirilirsin.

Kimlik kartını telefonun ahize kısmına ya da arka bölümüne (telefon model ya da markasına göre değişkenlik göstermektedir) yerleştirdikten sonra okuma tamamlanana kadar sabit tutmalısın. Bu işlem sırasında telefon kılıfı ya da metal aksesuar varsa çıkarmalısın

NFC okuma özelliği olan bir telefon ve yeni çipli kimlik belgenin olması yeterli.

Öncelikle bunun için müşteri olma sürecinde gelişmiş teknolojik altyapı kullanıyoruz. NFC kimlik okutma aşamasında verilerinin tamamını Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartındaki çipten alıp sahte kimlikle farklı birinin işlem yapmasını önlüyoruz. Ek olarak görüntülü görüşme sırasında müşteri temsilcimiz canlılık kontrolünü ve güvenlik doğrulamalarını yapıyor ve böylece kişisel bilgilerini sürecin her aşamasında güvenle muhafaza ediyoruz.

Yeni çipli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartının yanında olması, aydınlık ve sessiz bir ortamda bulunman gereklidir.

Haftaiçi 09:00 ve 18:00 saatleri arasında müşteri olma işlemlerini yapabilirsin

Mobil Müşteri Ol butonuna tekrar basarak kimlik doğrulama adımından başvuruna devam edebilirsin.

Uzaktan kimlik tespiti ile müşterimiz olabilmen için çipli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartını kullanman gerekir.  

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Z kuşağı gözünü finans sektörüne dikti

Yapılan yeni bir araştırmaya göre Z kuşağı finans sektöründe bir kariyer yapmayı hedefliyor.