Döviz İşlemleri

Dinamik Döviz Kurları Destekbank’ta! Birikimlerini dilediğin yerden, dilediğin zaman rahatlıkla yönet, paranı değerlendir.

Mobil Şube’yle Döviz İşlemleri hem Hızlı hem Avantajlı

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden Dinamik Döviz Kurlarını takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Dinamik Döviz Kurları ile işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

 

Destekbank müşterisi olmak için hemen tıkla!

Müşteri Ol

Dinamik Döviz Kurları

Rekabetçi kur fiyatlarıyla ana paranı değerlendir, alım ve satım işlemlerini zahmetsizce yap.

İstediğin fiyat için emir ver

Alım veya satım işlemi için istediğin fiyatı sisteme kaydet. Piyasa fiyatı emir fiyatına geldiğinde sistem işlemini senin yerine otomatik olarak yapsın.

Alarm kur, fırsatları yakala

Döviz işlemini yapmak için belirlediğin fiyatı sisteme alarm olarak kur. Piyasa istediğin fiyata geldiğinde alarm seni bilgilendirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Destekbank Dinamik Döviz Kurları, döviz alım ve satımını sağlayan finansal işlemlerdir.

Güncel piyasa döviz ve kıymetli maden kurlarını anlık olarak Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube üzerinden takip edebilir, alım ve satım işlemlerini 5/24 gerçekleştirebilirsin.

Evet. Destekbank’la döviz ve işlemlerinde emir verme özelliği ile işlem yapmak istediğin kur fiyatı piyasada sistem tarafından takip edilir. Emir fiyatın piyasa ile örtüştüğü zaman işlemin otomatik olarak sistem tarafından gerçekleştirilir.

Limit emir verilirken emrinin ne kadar süre ile sistem tarafından takip edileceğini ifade eder.

Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube üzerinden verebileceğin üç tip emir seçeneği var:

İptal edilene kadar geçerli: Sen emrini iptal etmedikçe emir geçerli olur.
Gün İçi: Verdiğin emir aynı gün saat 23:59’da iptal olur. Emrin bir sonraki gün geçerli olmaz.
Belirtilen tarihe kadar geçerli: Verdiğin emir senin istediğin tarih ve saate kadar geçerli olur.

Sınır yok. İstediğin kadar limit emir verebilirsin.

Hayır. Emir verirken bakiye kontrolü yapmıyoruz. Ancak emirin gerçekleşmesi anında hesabını kontrol ediyor ve yeterli bakiye var ise işlemini yapabiliyoruz.

Talebinin gerçekleştiği sırada eğer hesap bakiyende yeterli tutar yok ise emrin gerçekleşmez. Bakiye yetersiz olduğu için emrin iptal olur. Arzu edersen yeniden emir verebilirsin.

Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube üzerinde bulunan Emirler bölümünden, “Yeni Emir” seçeneğine tıklayarak istediğin türde emir verebilirsin. Emir girişi sırasında hesabında bakiye bulunmuyorsa bile emrin geçerli olur. Emrin gerçekleşme anında işlem miktarı için hesabın kontrol edilir ve gereken tutar hesabında varsa işlem gerçekleşir.

Zincir emirle, birden fazla talimatı belirli bir sıra veya düzen içinde ardışık olarak gerçekleştirebilirsin. Zincir emirler sayesinde belirli koşullar gerçekleştiğinde birden fazla işlemi otomatik olarak gerçekleştirebilirsin.

Evet. Hedeflediğin kur fiyatının piyasa oluşup oluşmadığını takip etmek istiyorsan alarm kurabilir ve seni haberdar etmemizi sağlayabilirsin.

Hayır, işlemlerin için dilediğin kadar alarm kurabilirsin.

Evet. Destekbank’ta sunduğumuz grafikler üzerinden dilersen teknik analiz, dilersen de piyasa haberlerini takip ederek temel analiz yapabilirsin.

Döviz alım satımı yapmak, varlıklarını saklamak ve değerlendirmek için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube üzerinden hesap açabilir, işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsin.

Döviz işlemlerini hafta içi her gün Pazartesi 01:00 ile Cuma 23:59 arası dilediğin saatte gerçekleştirebilirsin.

Döviz çiftlerinin/paritelerin (para birimlerinin birbirine oranının) alış fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farka spread denir.

Evet, spread sabit değildir. Piyasa ve likidite koşullarına bağlı olarak ilgili döviz çiftinin spread’i değişkenlik gösterir.

Evet, gün sonunda yatırım hesabında kalan bakiye sistem tarafından otomatik olarak repolanır. Bakiyen repodayken de işlem yapmaya devam edebilirsin.

Otomatik repoda bulunan bakiyen ertesi iş günü hesabına geçecektir. Bakiye hesabına geçtikten sonra muhasebesi oluşacağı için repo saatleri içinde yapılan işlemleri mobil ve internet şube hesap hareketlerinde göremezsin.

Evet, bakiyen repodayken işlem yapabilir ve gecelik kazanç elde etmeye devam edebilirsin.

Hayır, hafta sonu yurt dışındaki piyasalar kapalı olduğu için döviz işlemi yapamazsın.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Card image cap
Z kuşağı gözünü finans sektörüne dikti

Yapılan yeni bir araştırmaya göre Z kuşağı finans sektöründe bir kariyer yapmayı hedefliyor.