İnternet Şube

İnternet Şube'yle özgür ve konforlu işlem ayrıcalığı

Destekbank İnternet Şube 24 saat hizmetinde!

Evde, ofiste, Destekbank İnternet Şube hep yanında! Bankacılık işlemlerini hızlı ve rahatça yapabilmek için Destekbank İnternet Şube’ye giriş yapman, müşteri numaranı ya da T.C. kimlik numaranı yazman yeterli. Şifreni girdikten sonra İnternet Şube’deki işlemlerini kolayca tamamlayabilirsin.

Hem bireysel bankacılık işlemlerin hem de tüzel bankacılık işlemleri için Destekbank İnternet Şube’ye giriş yapabilirsin.

İnternet Şube ile finansal bilgilerini görüntüleyebilir, kredi başvuruları, döviz alım-satım işlemleri, yatırım işlemleri, para transferleri, fatura ödemeleri gibi pek çok işlemini gerçekleştirebilirsin.

Giriş Yap

Kesintisiz hizmet ayrıcalığı

Destekbank İnternet Şube’ye bilgisayarının veya mobil cihazlarının olduğu her yerden 24 saat boyunca ulaşabilirsin.

Beklemeden hallet

İnternet Şube üzerinden havale ve EFT işlemleri, döviz alım satım gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsin.

Gelişmiş altyapı hizmeti

Destekbank İnternet Şube üzerinden yapacağın her işlemi gelişmiş teknolojik altyapımızla sorunsuzca gerçekleştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet bankacılığı, banka şubesine gitmeden, internet erişimi olan bir bilgisayar ile yapabileceğiniz pek çok bankacılık işlemini kapsar.

Destekbank İnternet Şube’ye kullanıcı adın veya T.C kimlik numaran ile giriş yaparak ilgili adımları izleyebilir ve işlemlerini İnternet Şube üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsin. İşlem doğrulama için telefonuna SMS olarak gelen şifreni girerek işlemlerini devam ettirebilirsin.

Destekbank İnternet Şube’yi 7 gün 24 saat kullanabilirsin.

Destekbank.com üzerinden giriş yaptığın İnternet Şube’ye şifreni girerek zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsin. İnternet Şubesi’ne girişte tek kullanımlık şifre kullanımı zorunludur. İnternet Şube’ye giriş yaptıktan sonra başvuru sırasında belirttiğin cep telefonuna gönderilecek "Tek Kullanımlık Şifre"ni kullanabilir, işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsin.

Destekbank İnternet Şube üzerinden döviz ve yatırım işlemleri, para transferleri gibi pek çok bankacılık işlemini yapabilirsin.

İnternet Şube üzerinden yaptığın işlemlerden sonra İşlem Hareketleri sekmesinden dekontuna ulaşıp dilersen dekontunun çıktısını alabilir veya bilgisayarına belge olarak kaydedebilirsin.

İnternet Şube ile yaptığın hatalı bir işlem sonrasında Destekbank’a (0212) 371 55 55 no’lu telefondan ulaşarak Müşteri Hizmetlerimizden yardım alabilirsin.

Kurumsal İnternet Şube’yi kullanmak için (0212) 371 55 55 no’lu telefondan Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilir ve ilgili yönlendirmeleri takip edebilirsin.

Destekbank İnternet Şube’yi kullanmak için herhangi bir ücret ödemen gerekmez.

Dijital kanallarımızdan yapabileceğiniz işlemlerin limit ve saatlerini linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Destekbank Mobil Şube’ye giriş yaptıktan sonra Ayarlar alanı altında bulunan Şifre Değiştir sekmesine tıklayarak ilgili adımları izleyebilir, yeni şifreni alabilirsin.

Elektronik bankacılık kanallarının hizmet dışı kalması veya elektronik bankacılık kanallarına erişirken kullandığın cihazlardan kaynaklanan nedenlerle, bu kanallara erişiminin olmaması durumunda web sitemizde yer alan, iletişim sayfasındaki kanallardan bankamıza ulaşabilir veya müşteri temsilcinle görüşebilirsin.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.