Para Transferleri

Para Transferleri İşlemleri’nde kolaylık Destekbank’ta!

Destekbank’ta para transferlerin zahmetsiz ve hızlı!

Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube üzerinden hem bireysel hem de şirketin için havale, EFT, Swift gibi para transfer işlemlerini kolayca yap, zamandan kazan.

Para transferlerini TL veya döviz cinsinden yapabilirsin.

Dilersen belirlemiş olduğun zamanda gönderilmek üzere transfer talimatı da oluşturabilirsin.

Ayrıntılı Bilgi

Hızlı ve pratik para gönder

Destekbank’ta yapacağın para transferi işlemlerini ister bireysel ister şirketin için gerçekleştirebilirsin.

İstediğin sistemi kullan

Para transferi işlemlerinde havale, EFT, Swift gibi sistemlerden dilediğini kullanabilirsin.

Anında gönder

Para transferi işlemlerini istersen o anda, istersen ileri tarihli talimatla planlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Destekbank’ta bulunan hesapların arasındaki havale işlemlerini 7/24 yapabilirsin.

EFT işlemlerini hafta içi 09.00- 17.00 saatleri arasında yapılır. Hafta sonlarında ya da resmi tatillerde EFT ile para gönderilemez. Hafta sonu veya resmi tatillerde verilen talimatlar, takip eden ilk iş günü gerçekleştirilir.

Yurt içi ya da yurt dışındaki banka hesaplarına döviz olarak gerçekleştirilen tüm para transferleri SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication / Dünya Bankalar Arası Finansal Telekomünikasyon Derneği) sistemi aracılığıyla gerçekleştirilir.
SWIFT işlemleri girişini saat 17.00'den önce yaparsan transferin 2 iş günü içinde, 17.00'den sonra yaparsan 3 iş günü içinde karşı bankadaki hesaba ulaşır.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.