Mobil Şube

Destekbank Mobil Şube ile bankan cebinde!

Destekbank’la mobil bankacılık deneyiminin keyfini çıkar!

Destekbank Mobil Şube ile hem bireysel bankacılık işlemleri hem de şirketine özel çözümler sunuyoruz. Mobil Şube ile Destekbank ürün ve hizmetlerine akıllı telefon veya mobil cihazlarınla erişebilir, dilersen görüntülü görüşme ile müşteri olabilir, bankacılık işlemlerini her zaman, her yerden hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsin.

Yapman gereken tek şey, uygulama marketlerinde bulabileceğin Destekbank Mobil Şube aplikasyonunu indirmek, kullanıcı adı ve şifreni belirlemek.

İşte bu kadar kolay!

Hemen İndir

Hemen giriş yap

Destekbank Mobil Şube’ye akıllı telefonun veya diğer mobil cihazlarınla giriş yapabilirsin.

Hızlı ve rahat işlem

Destekbank Mobil Şube’yle dilediğin yerden, dilediğin zaman hesaplarına erişebilir, bankacılık işlemlerini yapabilirsin.

İçin rahat olsun

Mobil Şube’den yapacağın işlemlerin koruma altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Mobil bankacılık, elektronik bankacılık hizmetlerinin mobil uygulama üzerinden verildiği bankacılık kanalıdır. 

Destekbank Mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar hem bireysel hem de şirketleri için yapacakları bankacılık işlemlerini Mobil Şube ile gerçekleştirebilirler.

Uygulama marketlerinden veya QR kod üzerinden indirebileceğin Destekbank Mobil Şube’ye giriş yapmak için Müşteri Ol sekmesi üzerinden gerekli yönlendirmelerle ilerleyip Destekbank müşterisi olabilirsin.

Mobil Şube giriş ekranında bulunan "Kullanıcı / Şifre Ayarları" seçeneğine tıklayarak ilgili yönlendirmelerle yeni şifreni alabilirsin.

Mobil Şube’de bulunan Ayarlar menüsü altındaki Profilim sekmesinden kişisel bilgilerini cep telefon numaran dahil görebilir ve güncelleyebilirsin. Cep telefonu numaranı ancak müşteri temsilcimizle görüşerek değiştirebilirsin. 

Sim kart blokeni  Mobil Şube giriş ekranında "Kullanıcı/Şifre Ayarları" bölümü altındaki “SIM Bloke Kaldır” butonuna tıklayıp, kimlik doğrulama adımından sonra müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme yaparak kaldırabilirsin. 

Yeni cihazından Mobil Şube’ye her zamanki gibi giriş yapabilirsin. Müşteri numarası ve internet şifresi girildikten sonra sana SMS ile gönderilecek “Geçici İnternet Şifresi” ile giriş işlemini tamamladığında yeni telefonun ile hesabın otomatik olarak eşleşecektir.

Mobil Şube üzerinden “Hesaplar” sekmesine tıklayarak hesaplarına ait IBAN bilgilerini görüntüleyebilirsin.

Mobil Şube’ye 7/24 ulaşabilirsin. Mobil Şubeyi kullanarak yapabileceğin işlemlerin limit ve saatlerini linke tıklayarak öğrenebilirsin.

Mobil veya internet Şube'de Bize Yazın menüsü üzerinden sana özel işlem limiti tanımlanması için talebini bize iletmelisin. Özel işlem limitlerin tanımlandıktan sonra bu limitlerini İnternet Şube/Ayarlar menüsü altında kendin yönetebilirsin. Limitlerini azaltıp tekrar yüksetmek istersen yeniden Bize Yazın üzerinden başvuru yapabilirsin.

Djital bankacılık kanallarından yapabileceğin işlemlerin listesi için  Dijital Kanallar İşlem Listesi sayfasını ziyaret edebilirsin. 

Dijital kanallar şifreni İnternet Şube üzerinden değiştirebilirsin. Bunun için Ayarlar menüsü altında yer alan Şifre Değiştirme adımını kullanabilirsin. 

Mobil Şube’ye müşteri numaran veya T.C kimlik numaran ve dijital kanallar şifreni kullanarak giriş yapabilirsin. Mobil cihazını daha önce doğruladıysan uygulama seni tanır ve sadece şifre girerek mobil şubeye girebilirsin. Cihaz doğrulaması için SMS ile iletilen doğrulama kodunu uygulamaya girmelisin. 

Mobil Şube üzerinden yaptığın işlemlerden sonra işlem dekontu ekranında gösterilir. Önceki işlemlerinin dekontlarına hesap hareketlerinde işlem kaydının yanında bulunan ikona tıklayarak ulaşabilirsin. 

Dijital kanallardan yaptığın hatalı bir işlem sonrasında Bize Yazın menüsü üzerinden iptal talebini iletebilir veya Destekbank’a (0212) 371 55 55 no’lu telefondan ulaşarak Müşteri Hizmetlerimizden yardım alabilirsin.

Destekbank Mobil Şube'yi kullanmak için ücret ödemen gerekmez. 

Dijital kanallarımızdan yapabileceğiniz işlemlerin limit ve saatlerini İşlem Limit ve Saatleri sayfasından öğrenebilirsin.

Mobil Şube'ye ve İnternet Şubesi'ne aynı şifre ile giriş yapabilirsin. Şifreni unuttuysan, Mobil Şube giriş ekranında yer alan "Kullanıcı / Şifre Ayarları" menüsünü üzerinden yeni şifre alabilirsin. 

Elektronik bankacılık kanallarının hizmet dışı kalması veya elektronik bankacılık kanallarına erişirken kullandığın cihazlardan kaynaklanan nedenlerle, bu kanallara erişiminin olmaması durumunda web sitemizde yer alan, iletişim sayfasındaki kanallardan bankamıza ulaşabilirsin.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.