Mobil Şube

Destekbank Mobil Şube ile bankan cebinde!

Destekbank’la mobil bankacılık deneyiminin keyfini çıkar!

Destekbank Mobil Şube ile hem bireysel bankacılık işlemleri hem de şirketine özel çözümler sunuyoruz. Mobil Şube ile Destekbank ürün ve hizmetlerine akıllı telefon veya mobil cihazlarınla erişebilir, dilersen görüntülü görüşme ile müşteri olabilir, bankacılık işlemlerini her zaman, her yerden hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsin.

Yapman gereken tek şey, uygulama marketlerinde bulabileceğin Destekbank Mobil Şube aplikasyonunu indirmek, kullanıcı adı ve şifreni belirlemek.

İşte bu kadar kolay!

Ayrıntılı Bilgi

Hemen giriş yap

Destekbank Mobil Şube’ye akıllı telefonun veya diğer mobil cihazlarınla giriş yapabilirsin.

Hızlı ve rahat işlem

Destekbank Mobil Şube’yle dilediğin yerden, dilediğin zaman hesaplarına erişebilir, bankacılık işlemlerini yapabilirsin.

İçin rahat olsun

Mobil Şube’den yapacağın işlemlerin koruma altında.

Sıkça Sorulan Sorular

Destekbank Mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar hem bireysel hem de şirketleri için yapacakları bankacılık işlemlerini Mobil Şube ile gerçekleştirebilirler.

Uygulama marketlerinden veya QR kod üzerinden indirebileceğin Destekbank Mobil Şube’ye giriş yapmak için Müşteri Ol sekmesi üzerinden gerekli yönlendirmelerle ilerleyip Destekbank müşterisi olabilirsin.

Mobil Şube giriş ekranında bulunan Parola Al / Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayarak ilgili yönlendirmelerle yeni şifreni alabilirsin.

Destekbank Mobil Şube’de bulunan İletişim Bilgilerimi Güncelle seçeneğiyle cep telefonu numaranı ve e-mail adresini güncelleyebilirsin.

Sim kart blokeni mobil uygulama giriş ekranında bulunan “SIM Kart Bloke Kaldır” butonuna tıklayarak kolaylıkla kaldırabilirsin. Bu menüde kimlik doğrulama adımında yapılacak kimlik kontrolleri sonrasında müşteri temsilcimizle yapacağın kısa bir görüntülü görüşme sonrasında kolaylıkla SIM kart blokeni kaldırabilirsin.

Yeni cihazından Mobil Şube’ye her zamanki gibi giriş yapabilirsin. Müşteri numarası ve internet şifresi girildikten sonra sana SMS ile gönderilecek “Geçici İnternet Şifresi” ile giriş işlemini tamamladığında yeni telefonun ile hesabın otomatik olarak eşleşecektir.

Mobil Şube üzerinden “Hesaplar” sekmesine tıklayarak hesaplarına ait IBAN bilgilerini görüntüleyebilirsin.

Mobil Şube’ye 7/24 ulaşabilirsin.

Elektronik bankacılık kanallarının hizmet dışı kalması veya elektronik bankacılık kanallarına erişirken kullandığın cihazlardan kaynaklanan nedenlerle, bu kanallara erişiminin olmaması durumunda web sitemizde yer alan, iletişim sayfasındaki kanallardan bankamıza ulaşabilir veya müşteri temsilcinle görüşebilirsin.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.