Müşteri Ol

Destekbank'tan ihtiyaçlarına cevap veren bir bankacılık deneyimi

Destekbank’ın avantajlarla dolu dünyasına sen de katıl!

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Evden çıkmadan dilediğin yerden, dilediğin zamanda hızlı ve kolayca Destekbank müşterisi ol, benzersiz bankacılık deneyimini sen de yaşa!

Ayrıntılı Bilgi

Destekbank Ailesine Katıl

Destekbank ürün ve hizmetlerine kolayca erişmek için hemen müşteri olabilirsin.

Esnek Yaklaşım

İhtiyaçlarını belirle, Destekbank’ın profesyonel kadrosuyla sana özel çözümler üretelim.

İşlemleri Kolayca Hallet

Destekbank’ın kolay anlaşılır tasarımı ve gelişmiş altyapısıyla bankacılık işlemlerini zahmetsizce hallet.

Sıkça Sorulan Sorular

18 yaşını doldurmuşsan, Destekbank müşterisi olabilir ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Evet. Evden çıkmadan Destekbank Mobil Şube’yi indirerek mobil uygulamamız üzerinden kolayca Destekbank müşterisi olabilirsin.

Dijital bankacılık, geleneksel bankacılık hizmetlerinin internet ve dijital teknolojiler aracılığıyla sunulduğu bir bankacılık modelidir. Dijital Bankacılık ile bankacılık işlemleri online olarak gerçekleştirilir ve müşterilerin bankacılık hizmetlerine erişimi internet veya cep telefonu gibi mobil cihazlar üzerinden sağlanır. Bir yatırım bankası olan Destekbank’ta tüm bankacılık işlemlerini online olarak yapabilirsin.

Tüm bireysel müşterilerimiz ve tüzel müşteriler elektronik bankacılık hizmetleri dağıtım kanalları üzerinden hizmet veren Destekbank’ın Dijital Bankacılık hizmet ve ürünlerini kullanabilirler.

  • Kolay erişim: Destekbank Dijital bankacılık, müşterilere 7/24 erişim imkânı sağlar. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, istediğin zaman hesaplarına erişebilir veişlemlerini gerçekleştirebilirsin.
  • Zaman ve mekândan bağımsızlık: Destekbank Dijital bankacılık hizmetleriyle, işlemlerini istediğin zaman ve istediğin yerden gerçekleştirebilirsin. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve banka işlemlerini rahatlıkla yapabilirsin.
  • Hızlı işlem avantajı: Geleneksel bankacılık işlemleri genellikle daha uzun zaman alırken, dijital bankacılık hizmetleri hızlı ve anlık işlemler sunar. Para transferleri, fatura ödemeleri ve diğer işlemler anında gerçekleştirilebilir.
  • Daha düşük maliyetler: Dijital bankacılık, fiziksel banka şubelerine kıyasla daha düşük işletme maliyetleri gerektirir. Bu nedenle işlemlerini daha düşük maliyetlerle de gerçekleştirebilirsin.

Döviz işlemlerini hafta içi 5/24, diğer bankacılık işlemlerini ise 7/24 gerçekleştirebilirsin.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Z kuşağı gözünü finans sektörüne dikti

Yapılan yeni bir araştırmaya göre Z kuşağı finans sektöründe bir kariyer yapmayı hedefliyor.