FX Swapı

FX Swap’ı ile doğru finansal çözüm

Kur riskini Destekbank FX Swap’ı ile yönet!

Döviz kurlarındaki belirsizliklere karşı FX Swap’ı Destekbank’tan!

Döviz takası (FX swap), iki farklı para birimi cinsini içeren bir finansal işlem türüdür. FX swap işlemleriyle, özellikle döviz kurlarındaki dalgalanmalara karşı korunma sağlayabilir ve finansal ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

FX Swap İşlemi iki taraf arasında, belirli bir miktar dövizin belirli bir süre boyunca değiş tokuş edilmesini içerir.

Faiz oranı farklılıkları ve döviz kurlarındaki dalgalanmalara karşı FX Swap işlemlerini Destekbank’ta kolaylıkla yapabilirsin.
 

Ayrıntılı Bilgi

Finansal Esneklik

FX Swap işlemleriyle döviz kurlarının dalgalanmalarına bağlı olarak ortaya çıkan likidite sıkıntılarına karşı korun.

Uygun Maliyet

FX swap işlemleri, genellikle döviz kurlarına ve faiz oranlarına dayalı olarak hesaplandığından, uygun maliyetli finansal araçlardır.

Kur Riski Yönetimi

FX Swap’ı işlemiyle belirli bir döviz kuru üzerinden işlem yaparak farklı bir tarih veya vadeye sahip iki döviz işlemini değiştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

FX swap işlemi, genellikle faiz oranlarının farklı olduğu iki farklı para birimi arasında gerçekleştirilir. Bu nedenle, işleme faiz maliyeti veya getirisi dahil edilir. FX swap işlemleri, döviz kurlarındaki belirsizliklere veya faiz oranlarının farklılıklarına karşı korunma sağlamak isteyen şirketler, finansal kuruluşlar ve yatırımcılar tarafından kullanılır.

FX swap'ın ana amacı, finansal piyasalarda likiditeyi artırmak, döviz kurlarındaki dalgalanmalara karşı korunmak veya faiz oranlarından faydalanmak gibi ihtiyaçları karşılamaktır.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.