İnternet Şube

Destekbank’la işlemler hızlı ve kolay!

Destekbank İnternet Şube 24 saat hizmetinde!

Evde, ofiste, Destekbank İnternet Şube hep yanında! Bankacılık işlemlerini hızlı ve rahatça yapabilmek için Destekbank İnternet Şube’ye giriş yapman, müşteri numaranı ya da T.C. kimlik numaranı yazman yeterli. Şifreni girdikten sonra İnternet Şube’deki işlemlerini kolayca tamamlayabilirsin.

Hem bireysel bankacılık işlemlerin hem de tüzel bankacılık işlemleri için Destekbank İnternet Şube’ye giriş yapabilirsin.

İnternet Şube ile finansal bilgilerini görüntüleyebilir, kredi başvuruları, döviz alım-satım işlemleri, yatırım işlemleri, para transferleri, fatura ödemeleri gibi pek çok işlemini gerçekleştirebilirsin.

Giriş Yap

Kesintisiz hizmet ayrıcalığı

Destekbank İnternet Şube’ye bilgisayarının veya mobil cihazlarının olduğu her yerden 24 saat boyunca ulaşabilirsin.

Beklemeden hallet

İnternet Şube üzerinden havale ve EFT işlemleri, döviz alım satım gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsin.

Gelişmiş altyapı hizmeti

Destekbank İnternet Şube üzerinden yapacağın her işlemi gelişmiş teknolojik altyapımızla sorunsuzca gerçekleştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet bankacılığı, banka şubesine gitmeden, internet erişimi olan bir bilgisayar ile yapabileceğiniz pek çok bankacılık işlemini kapsar.

İnternet Şube’ye giriş için müşteri numarası veya T.C kimlik numaranı kullanmak gerekir. Parola'nı girdikten sonra tanımlı olan cep telefonuna gelen bildirimi onaylayarak İnternet şubeye giriş yapabilirsin. Unutma, eğer tanımlı bir cep telefonun yok ise bildirim yerine SMS ile tek kullanımlık şifre gelecektir.

İnternet Şube’yi 7 gün 24 saat kullanabilirsin. İnternet şubeden yapabilecek işlemlerin listesi ve işlem saatleri için İşlem Limit ve Saatleri sayfasına bakabilirsin. 

İnternet Şube üzerinden döviz ve yatırım işlemleri, para transferleri gibi pek çok bankacılık işlemini yapabilirsin. Tam işlem listesi için Dijital Kanallar İşlem Listesi sayfasını kontrol edebilirsin. 

İnternet Şube üzerinden yaptığın işlemlerden sonra İşlem Hareketleri sekmesinden dekontuna ulaşıp dilersen dekontunun çıktısını alabilir veya bilgisayarına belge olarak kaydedebilirsin.

İnternet Şube ile yaptığın hatalı bir işlem sonrasında Bize Yazın menüsü üzerinden iptal talebini iletebilir veya Destekbank’a (0212) 371 55 55 no’lu telefondan ulaşarak Müşteri Hizmetlerimizden yardım alabilirsin.

Destekbank İnternet Şube’yi kullanmak için herhangi bir ücret ödemen gerekmez.

Dijital kanallarımızdan yapabileceğiniz işlemlerin limit ve saatlerini linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Destekbank Mobil Şube’ye giriş yaptıktan sonra Ayarlar alanı altında bulunan Şifre Değiştir sekmesine tıklayarak ilgili adımları izleyebilir, yeni şifreni alabilirsin.

Mobil veya internet Şube'de Bize Yazın menüsü üzerinden sana özel işlem limiti tanımlanması için talebini bize iletmelisin. Özel işlem limitlerin tanımlandıktan sonra bu limitlerini İnternet Şube/Ayarlar menüsü altında kendin yönetebilirsin. Limitlerini azaltıp tekrar yüksetmek istersen yeniden Bize Yazın üzerinden başvuru yapabilirsin.

Dijital kanallar şifreni Destekbank İnternet Şube üzerinden değiştirebilirsin. Bunun için Ayarlar menüsü altında yer alan Şifre Değiştirme adımını kullanabilirsin. 

İnternet Şube üzerinden “Hesaplarım" menüsüne tıklayarak hesaplarının listesini görebilir; bu hesapların yanında yer alan büyüteç simgesine tıklayarak IBAN bilgisi de dahil olmak üzere hesabınla ilgili ayrıntılara ulaşabilirsin. 

İnternet şubesine giriş şifreni unuttuysan, Mobil Şube giriş ekranında yer alan "Kullanıcı / Şifre Ayarları" menüsünü üzerinden yeni şifre alabilirsin. Mobil Şube'ye ve İnternet Şubesi'ne aynı şifre ile giriş yapabilirsin. 

İnternet Şubesinde bulunan Ayarlar menüsü altındaki Profilim sekmesinden kişisel bilgilerini görebilir ve güncelleyebilirsin. Cep telefonu numaranı değiştirmen kritik bir işlem olduğu için, Mobil Şube/Ayarlar/Profilim menüsü altından ekran yönlendirmelerini takip ederek müşteri temsilcimizle görüşmen gerekecek. 

Elektronik bankacılık kanallarının hizmet dışı kalması veya elektronik bankacılık kanallarına erişirken kullandığın cihazlardan kaynaklanan nedenlerle, bu kanallara erişiminin olmaması durumunda web sitemizde yer alan, iletişim sayfasındaki kanallardan bankamıza ulaşabilirsin.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.