Taşıt Kredisi

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Destekbank’tan şirketin için esnek ve hızlı çözümler

Firmanızın tek taşıt veya filo satın alım finansman ihtiyaçları için kullandırılan kredilerdir.

 

 

Ayrıntılı Bilgi

Yolculuğun Destekbank’la başlasın

Şirketinin ulaşım ihtiyacı için gerekli taşıt veya filo finansmanını hemen sağla.

Avantajlı faiz oranları

Marka ve model bazında firman için en uygun faiz oranlarını sunuyoruz.

Kısa sürede çözüm

Kredi değerlendirmen olumlu yanıtlandığı anda Taşıt Kredi’ni kullanmaya hemen başlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüzel kişiler için taşıt kredisi, işletmelerin veya kuruluşların ticari amaçla kullanmak üzere araç alımlarını finanse etmek amacıyla kullanılan kredidir. Bu kredi türü işletmelerin faaliyetlerini desteklemek amacıyla kullanılan taşıtların finansmanını sağlar.

  • Finansal Esneklik: Tüzel kişiler, taşıt kredileri sayesinde araç alımı için gerekli finansmanı hızlıca sağlayarak işlerini sürdürebilirler.
  • Varlık Koruma: Kredi ile alınan araç, işletmenin mal varlığına dahil edilir ve uzun dönemli yatırım sağlar.
  • Nakit Akışının Korunması: Tüzel kişiler, nakit akışını tahrip etmeden araç alımı yapabilirler ve ödemeleri belirlenen dönemlere yayabilirler.
  • Vergi Avantajları: Taşıt kredilerinin özellikle iş amaçlı kullanıldığı durumlarda, vergi avantajları sağlayabilir.
  • İş Verimliliği: İşletmeler, uygun taşıt alımıyla operasyonel verimliliği artırabilir ve faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürebilirler.

Küçük, orta veya büyük ölçekli işletmeler, ticari taşıtlarını finanse etmek amacıyla tüzel kişiler için taşıt kredisi kullanabilirler. Tüzel kişiliği olan dernekler, vakıflar, kooperatifler gibi ticari amaçla taşıt ihtiyacı olan kuruluşlar da bu tür kredileri kullanabilirler.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.