Kredili Mevduat Hesabı

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Destekbank’tan şirketin için esnek ve hızlı çözümler

Destekbank’tan firman için acil nakit ihtiyaçlarında Kredili Mevduat Hesabı!
Firman için Kredili Mevduat Hesabı, işletmeler, şirketler veya diğer tüzel kişiliklere yönelik olarak sunulan bir finansal üründür.
Destekbank Kredili Mevduat Hesabı ile işletmenin nakit akışını düzenleyebilir ve kısa vadeli ihtiyaçlarına çözüm bulabilirsin. Hesabına tanımlanan kredi limitin çerçevesinde mevduat hesabındaki bakiyeyi kullanabilir ve işletme faaliyetlerini finanse edebilirsin.

Ayrıntılı Bilgi

Akıllı nakit yönetimi

Destekbank Kredili Mevduat Hesabıyla acil nakit ihtiyaçlarına hemen çözüm sağlayabilirsin.

Hemen kullan

Mevduat hesabında yeterli bakiye olmasa bile limitin dahilinde kısa süreli kredi kullanabilirsin.

Kullanım kolaylığı

Kredili Mevduat Hesabında her nakit ihtiyacında kredi başvurusu yapmana ve kredi prosedürlerinden geçmene gerek kalmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredili mevduat hesabı, bir tüzel kişinin mevduat hesabındaki bakiyenin altına düşmesi durumunda, belirli bir limite kadar geçici bir kredi kullanmasına olanak tanıyan bir hesap türüdür.

Tüzel kişiler, mevduat hesaplarının bakiyeleri düştüğünde kredi limiti kadar ek bir kredi kullanabilirler. Kredi limiti, tüzel kişinin finansal durumuna, geçmiş kredi geçmişine göre belirlenir.

Kredili mevduat hesabı, ani nakit ihtiyaçları için acil kaynak sağlar ve tüzel kişilere likidite esnekliği sunar. Mevduat hesabındaki bakiyenin altına düşülmesi durumunda otomatik olarak devreye girer ve ek kredi kullanımı sağlar.

Kredili mevduat hesabı kullanımı genellikle faiz oranlarına tabidir. Kullandığınız ek kredi miktarı ve kullanım süresi faiz ödemelerini etkiler.

Kredili mevduat hesabı, nakit akışı dalgalı olan tüzel kişiler için uygun bir seçenektir. İşletme giderlerini karşılamak, beklenmeyen harcamaları finanse etmek veya fırsatları değerlendirmek isteyen işletmeler için kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.