Güniçi Kredi

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Destekbank’tan şirketin için esnek ve hızlı çözümler

Firmaların güniçindeki nakit akışlarını düzenlenmek için kullandırılan kredilerdir.
Gün içinde yapılması planan ödemeler ile gelmesi planlanan tahsilatlar arasında uyumsuzluk olduğunda firmalar ödemelerini, tahsilatlarını beklemeden gerçekleştirebilir.

Güniçi kredilerin aynı gün sonunda kapatılması esastır.

 

 

Ayrıntılı Bilgi

Anında çözüm

Destekbank Güniçi Kredi ile işini yavaşlatmadan sürdür, nakit akışını kontrol altında tut.

Planına sadık kal

Güniçi Kredi ile ödemelerini zamanında yap, bütçeni güvence altına al.

İşinin hızına yetiş

Destekbank Güniçi Kredi’yle işlem akışını hızlandırabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Gün içi kredi, işletmelerin kısa vadeli finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere gün içinde kullanabileceği hızlı ve geçici bir finansman türüdür. Genellikle likidite ihtiyacının ani olarak arttığı durumlarda veya işletmenin ödemeleri yerine getirmek için anında nakde ihtiyaç duyduğu anlarda kullanılır.

  • Hızlı Erişim: Gün içi krediler, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı bir şekilde erişilebilir.
  • Esneklik: İşletmeler, gün içi kredileri gerektiği kadar kullanabilir ve sadece ihtiyaç duydukları zamanlarda geri ödeme yaparlar.
  • Nakit Akışı Yönetimi: İşletmeler, gün içi kredilerle nakit akışını daha etkin bir şekilde yönetebilir ve ödemelerini zamanında yapabilir.
  • İş Sürekliliği: Ani nakit ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması, işletmelerin operasyonlarını sürdürebilirliği için önemlidir.

  • KOBİ'ler: Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler, aniden ortaya çıkan ödeme gereksinimlerini karşılamak ve işlerini sürdürmek için gün içi kredileri kullanabilir.
  • Perakende Sektörü: Perakende işletmeleri, yoğun dönemlerdeki stok yenileme veya ödeme ihtiyaçları için gün içi kredileri tercih edebilir.
  • Üretim ve Sanayi: Üretim süreçlerinin sürdürülebilirliği için malzeme alımları veya işçi maaşları gibi günlük ödemelerde gün içi kredileri kullanabilir.
  • Acil Durumlar: Ani bir finansal acil durumda, herhangi bir sektördeki işletmeler güniçi kredilerden faydalanabilir.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.