Taksitli Kredi

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Destekbank Taksitli Kredi’yle kredi kullanım planını sen belirle!

Taksitli Kredi’yle ödeme planını ve tutarını sen belirle, rahat et!
Taksitli Kredi’de taksit tarihlerini kendi bütçene göre düzenleyebilir; geri ödemeni aylık, üç aylık veya yıllık gibi belirli periyotlarla yapabilirsin.

Üstelik her bir taksit tutarını eşit veya farklı tutarlarda belirleyerek ödeyebilir, sabit veya değişken faizle kredini kendi istediğin gibi kullanabilirsin.

Ayrıntılı Bilgi

Esnek ödeme planı

Taksitli Kredi’yle firmanın ihtiyacına uygun esnek ödeme planı yapabilirsin.

Geri ödemesiz süre

Kredi taksitlerinin vadesini bütçene göre belirleyebilir, dilersen geri ödemesiz bir süre de oluşturarak ödeme planı yapabilirsin.

Sabit veya değişken faiz oranları

Taksitli Kredi’yle firmanın projeksiyonuna uygun sabit veya değişken faiz oranı avantajından faydalanabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin işletme, proje ve yatırım finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik, kısa/orta/uzun vadeli ödeme planları düzenlenerek kullandırılan taksitli bir kredi türüdür.
Taksitli kredide kredi anaparasının vadesinden önce tamamen veya kısmen kapatılması durumunda kanunen belirlenen oranlar dahilinde erken kapama komisyonu tahsil edilir.

Destekbank Taksitli Kredi’ye başvurmak için tüzel talepte bulunabilirsin.

Destekbank Taksitli Kredi başvurun çok hızlı bir şekilde onaylanıp kullanıma sunulur.

Şirketin için yaptığın başvurun onaylandığında Destekbank tarafından sana sözlü olarak bilgi verilecek ve gerekli evrakların imzalanması talep edilecek. Her kredi türü için talep edilen evraklar farklılık gösterir.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.