Döviz Kredisi

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

İhracat finansmanın için Döviz Kredisi Destekbank’ta!

Döviz gelirin veya dövize endeksli nakit akışı olan firman varsa, kur dalgalanmalarından korunabileceğin Döviz Kredisi Destekbank’ta!
Destekbank Döviz Kredisi ile döviz geliri taahhüdünü yerine getir; vergi, resim, harç ve fon kesintilerinden etkilenmeden kredini rahatça kullan.

Kredini Amerikan Dolar’ı (USD), Avro (EUR) gibi döviz türlerinde alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin.

Ayrıntılı Bilgi

İhracat finansmanına uygun

Destekbank Döviz Kredisi’yle ithalat için döviz kredisi alarak ödemelerini daha uygun koşullarda yapabilir veya döviz cinsinden borçlanarak ihracatını finanse edebilirsin.

Kur risklerinden korun

Kredi taksitlerin kur dalgalanmalarından etkilenmesin, şirketinin bütçesini planladığın gibi yönet.

Orta ve uzun vadeli kullanım avantajı

Destekbank Döviz Kredisi’ni orta ve uzun vadeli olarak kullanabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

‘Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Karar’ kapsamında, döviz geliri olan veya döviz geliri olmayan ancak kanun kapsamında istisna tanınmış şartlara haiz tüzel kişilere kullandırılan yabancı para kredi türüdür. Döviz gelirine sahip firmalar tarafından döviz kredisi kullandırımında, ithalat için döviz kredisi alarak ödemelerini daha uygun koşullarda yapabilir veya döviz cinsinden borçlanarak ihracatını finanse edebilir. Kredi anaparasının vadesinden önce tamamen veya kısmen kapatılması durumunda kanunen belirlenen oranlar dahilinde erken kapama komisyonu tahsil edilir.

Destekbank Döviz Kredisi’ne başvurmak için tüzel talepte bulunabilirsin.

Destekbank Döviz Kredi başvurun çok hızlı bir şekilde onaylanıp kullanıma sunulur.

Şirketin için yaptığın başvurun onaylandığında Destekbank tarafından sana sözlü olarak bilgi verilecek ve gerekli evrakların imzalanması talep edilecek. Her kredi türü için talep edilen evraklar farklılık gösterir.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.