Spot Krediler

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Sabit faiz avantajıyla Spot Krediler Destekbank’ta!

Destekbank’tan şirketin için Spot Krediler’e başvur, kredi vadesine kadar sabit olan piyasa faiz dalgalanmalarından etkilenmeyen faiz oranı avantajından faydalan!
Acil nakit ihtiyaçların için anında erişim sağla, kısa veya orta ölçekli ihtiyaçlarını kolaylıkla karşıla.

Ayrıntılı Bilgi

Faiz riskinden korun

Destekbank Spot Kredi’nde kredinin ana para tarihinde faizin sabitlenir. Böylece piyasadaki faiz dalgalanmalarından da korunmuş olursun.

Esnek ödeme planları

Acil ödemeler, faturaların ödenmesi, beklenmedik harcamalar gibi kısa veya orta vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

İşletme sermayesi ihtiyacına uygun

Destekbank’tan alacağın Spot Kredi, işletme sermayesi ihtiyacına uygun olarak finansal ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir çözüm sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tutarı, faiz oranı ve vadesi anapara kullandırım tarihinde sabitlenen ve firmaların kısa/orta vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir kredi türüdür
Faiz oranı, kredi vadesine kadar sabit olduğundan piyasa faiz dalgalanmalarından korumaktadır.
Kredi anaparasının vadesinden önce tamamen veya kısmen kapatılması durumunda kanunen belirlenen oranlar dahilinde erken kapama komisyonu tahsil edilir.

Destekbank Spot Kredi’ye başvurmak için tüzel talepte bulunabilirsin.

Destekbank Spot Kredi başvurun çok hızlı bir şekilde onaylanıp kullanıma sunulur.

Şirketin için yaptığın başvurun onaylandığında Destekbank tarafından sana sözlü olarak bilgi verilecek ve gerekli evrakların imzalanması talep edilecek. Her kredi türü için talep edilen evraklar farklılık gösterir.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.