Rotatif Krediler

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Destekbank Rotatif Kredi’yle kullandığın kadar faiz öde!

Rotatif Kredi’yle bütçeni yönetmek çok kolay!
Destekbank’tan şirketin için alacağın Rotatif Kredi’yle sürekli olarak anapara kullanımı ve geri ödemesi yapabilirsin.

Bu sayede nakit akışlarında oluşabilecek düzensizliklere karşı bütçeni dengeleyebilir, nakit fazlası olduğu dönemlerde de faiz ödemek zorunda kalmazsın.

Ayrıntılı Bilgi

Düzensiz nakit akışına uygun

Rotatif Kredi’yle kredi limitin çerçevesinde para çekebilir, geri ödeme yaptıkça kredini tekrar kullanabilirsin.

Faiz ödeme tarihleri sabit

Sabit tarihlerde ödeme yaparsın. Faiz sadece ödenmeyen borç üzerinden işler ve geri ödeme yapıldıkça kalan borç miktarına göre hesaplanır.

Kullanımı kolay

Rotatif Kredi’yi acil ihtiyaçlar için rahatlıkla kullanabilirsin ve kullanmadığın kredi için faiz ödeme zorunluluğun yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular

Faiz tutarı, Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarının son işgünü tahsil edilen ve kredi vadesi içerisinde, belirlenmiş limit dahilinde sürekli anapara kullanım ve geri ödemesi yapılabilen bir kredi türüdür. Kredinin faiz oranı piyasa şartlarına göre kredi vadesi boyunca değişkenlik gösterebilmektedir.

Destekbank Rotatif Kredi’ye başvurmak için tüzel talepte bulunabilirsin.

Destekbank Rotatif Kredi başvurun çok hızlı bir şekilde onaylanıp kullanıma sunulur.

Şirketin için yaptığın başvurun onaylandığında Destekbank tarafından sana sözlü olarak bilgi verilecek ve gerekli evrakların imzalanması talep edilecek. Her kredi türü için talep edilen evraklar farklılık gösterir.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.