O/N Kredi

Destekbank Nakit Kredi Seçenekleri

Ticari faaliyetlerinizin finansmanı için kullanabileceğiniz nakit krediler Destekbank’ta!

O/N Kredi, belirli günlerde artan ve düzenli nakit akışının dışında yoğunlaşma oluşturan (SGK, maaş, vergi, çek vb.) ödemeler için kısa vadeli kullandırılan kredi türüdür.
Destekbank’tan O/N Kredi alarak kısa süreli, belirli günlerde artan nakit çıkışlarını rahatça düzenleyebilir, günlük olarak tahsil edilen faizle bütçeni istediğin gibi yönlendirebilirsin.

Ayrıntılı Bilgi

Hızlı çözüm

O/N krediler, acil nakit ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılar. Anında onaylanır ve hemen kullanılabilir.

Daha düşük maliyet

Esnek geri ödeme koşullarıyla kredi ödemelerinde daha düşük maliyetlerle nakit ihtiyacını karşılayabilirsin.

Kısa vadeli

Destekbank’tan alacağın O/N Kredi, uzun süreli borç yükü altına girmeden kısa süreli finansman desteği sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Belirli günlerde artan ve düzenli nakit akışının dışında yoğunlaşma oluşturan (SGK, maaş, vergi, çek vb.) ödemeler için kısa vadeli kullandırılan kredi türüdür. Kredi kullanımı ile kısa süreli, belirli günlerde artan nakit çıkışlarının düzenlenmesi amaçlanır. Kredinin faizi günlük olarak tahsil edilir.

Destekbank O/N Kredi’ye başvurmak için tüzel talepte bulunabilirsin.

Destekbank O/N Kredi başvurun çok hızlı bir şekilde onaylanıp kullanıma sunulur.

Şirketin için yaptığın başvurun onaylandığında Destekbank tarafından sana sözlü olarak bilgi verilecek ve gerekli evrakların imzalanması talep edilecek. Her kredi türü için talep edilen evraklar farklılık gösterir.

  • Acil Nakit İhtiyacı: O/N krediler, acil nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamak için idealdir. Anında onaylanabilir ve hemen kullanılabilirler.
  • Kısa Vadeli: Diğer kredi türlerine göre daha kısa vadeli olmaları, uzun süreli borç yükü altına girmeden sadece kısa süreli finansman sağlamak isteyenler için uygun olabilir.
  • Düşük Faiz Maliyeti: Kısa vadeli olmaları nedeniyle toplamda ödenecek faiz miktarı düşüktür.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.