Referans Mektubu

Ticari faaliyetleri için firmalara gayrı nakdi kredi desteği Destekbank’ta!

Referans Mektubu

Şirketin için ihtiyacın olan talep üzerine Türk Lirası veya yabancı para olarak düzenlenebilen, Banka’da sahip olunan ürünleri gösteren mektuplardır.
Düzenlenen referans mektupları için peşin ücret tahsilatı yapılır.

 

 

Ayrıntılı Bilgi

Bekleme derdi yok

Sen talebini belirle, ihtiyacına göre şirketinin talebini süratle yerine getirelim.

Esnek çözümler

Taleplerinle uyumlu kredi imkanları ve bütçene uygun çözümler üretelim.

Destekbank’ı Ara

Referans mektubuyla ilgili aklına takılan her şeyi (0212) 371 55 98 no’lu Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak sorabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

● Kredi Talebi: Firman için müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi talebinde bulunabilirsin.
● Kredi Değerlendirmesi: Banka, başvuruyu değerlendirmek için gerekli belgeleri talep eder. Bu aşamada, kredi başvurunun kabul edilmesi veya reddedilmesi kararı verilir.
● Teminatın Belirlenmesi: Kredi değelendirmesinin olumlu sonuçlanması durumunda talep edilecek teminatlar belirlenir.
● Kredi Kullanımı: Kredi limiti onaylandıktan sonra, kredi kullandırımı için gerekli dokümanlar imzalanarak Banka’ya teslim edilir. Kredi limitinin hazır olmasından sonra kredini kullanmaya hemen başlayabilirsin.

Banka; kanunlar, düzenleyici kurumlar ve kendi iç düzenlemeleri ile belirlenmiş kredi değerlendirme süreçleri kapsamında belirlenmiş ve sağlıklı bir analiz yapabilmesi için gerekli evraklardır.

İlginizi Çekebilir

Card image cap
Döviz İşlemleri

Döviz alış ve satış işlemlerini Destekbank üzerinden güncel kurları takip ederek yap, Destekbank’ın ayrıcalıklı dünyasında sen de yerini al! Rekabetçi kurlarla işlem avantajlarından faydalan, döviz işlemlerini hızlı ve kolayca gerçekleştir.

Card image cap
Günlük Repo

Destekbank’ın avantajlı faiz oranlarıyla ister bireysel ister şirket hesabındaki bakiyen için döviz ya da TL cinsinden günlük repo yapabilirsin.

Card image cap
Müşteri Ol

İster bireysel, ister işinle ilgili tüm bankacılık işlemleri için Destekbank Mobil Şube veya İnternet Şube’ye giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirsin.